دستگاه body-jet

Body-jet یک دستگاه لیپوساکشن منحصر به فرد ساخت شرکت Human med آلمان است که از روش (WAL) و تکنولوژی Water Jet برای ساکشن چربی با کمترین عارضه بهره برده و بیش از 12 سال است که به طور وسیعی در کشورهای آمریکا، کانادا و اروپا مورد استفاده قرار می‌گیرد. این تکنولوژی به طور انحصاری متعلق به شرکت Human Med بوده و با استفاده از پاشش پالسی و قابل تنظیم آب در بین بافت چربی و به شکل کاملاً کنترل شده و ایمن، سلول‌های چربی را از هم جدا و همزمان ساکشن می‌نماید.
این دستگاه دارای یک Lipo Collector است. چربی پس از ساکشن وارد Lipo Collector شده و بدون نیاز به سانتریفیوژ جداسازی و غربال می‌شود. چربی‌های بدست آمده دارای بالاترین کیفیت جهت تزریق به سایر اندام‌های بدن می‌باشد.
طبق مقالات معتبر علمی، بیش از 87% سلول‌های چربی بدست آمده در این روش زنده بوده و بهترین چربی جهت تزریق با ماندگاری بالا به حساب می‌آید.
جدیدترین و آخرین تکنولوژی در لاغری می باشد که از تکنولوژی پاشش آب برای برداشتن چربی ها با کمترین عارضه، بهره برده است. این دستگاه ساخت کشور آلمان بوده و دارای FDA از آمریکا و CE از اروپا می باشد. همچنین به مدت بیش از 10 سال به طور وسیعی در کشورهای آمریکا و کانادا و اروپا، مورد استفاده قرار می گیرد. این تکنولوژی به طور انحصاری، متعلق به شرکت Human med می باشد و شرکت مهر آشکار تنها نماینده انحصاری این دستگاه در ایران می باشد.