دستگاه Exilis

Exilis سریع ترین، قوی ترین و پیشرفته ترین سیستم غیر تهاجمی حال حاضر دنیا دارای تاییدیه FDA آمریکا، CE اروپا و وزارت بهداشت و درمان ایران، جهت کاهش سایز و اصلاح بدفرمی اندام ها و مؤثرترین سیستم در درمان شلی و افتادگی پوست بدن و صورت می باشد و جایزه بهترین دستگاه تناسب اندام سال 2012 را در آمریکا اخذ کرده است. در این دستگاه از دو مکانیسم همزمان رادیو فرکوئنسی (RF) مونوپلار و اولتراسوند (US) به طور همزمان استفاده می شود.

برخورد امواج و نفوذ در ناحیه هایپودرم (لایه چربی) موجب بالا رفتن انرژی جنبشی و لیز شدن چربی ها به صورت غیر تهاجمی و در نهایت دفع آن از طریق سیستم لنفاوی بدن می شود. همزمان با کاهش حجم چربی، در اثر تحریک رشته های کلاژن که در ناحیه درم پوست قرار دارد، لیفت قوی پوست اتفاق می افتد که مانع از شلی و افتادگی ظاهر پوست پس از کاهش سایز خواهد شد.

چربی های آزاد شده توسط سیستم لنفاتیک جذب شده و در کبد متابولیزه می شوند. این پروسه منجر به کاهش حجم چربی بدن می شود که با رعایت رژیم غذایی مناسب به همراه انجام ورزش های هوازی فرد می تواند علاوه بر کاهش وزن، کاهش سایز و از بین رفتن بافت سلولیتی را نیز تجربه کند. لازم به ذکر است این سیستم دارای تاییدیه FDA آمریکا، CE اروپا و همچنین وزارت بهداشت و درمان ایران می باشد.